top of page

BailaTON- poznaj naszą historię...


Pamiętasz czasy pandemiczne, w których każdy był zamknięty w domu, ludzie oddalili się od siebie, a z ich życia zabrano taniec i podróże. Sceny z katastroficznych hollywoodzkich produkcji miały miejsce w rzeczywistości, nikt się tego nie spodziewał, nikt nie wiedział co będzie, świat zamarł, ktoś musiał przywrócić tę lokomotywę na dobre tory i znów nadać życiu sens.


Usiedliśmy, zasialiśmy ziarno i po kilku miesiącach wyrósł pierwszy kwiat. BailaTON Dance Festival w Krakowie, potem wakacje w Chorwacji, Polish Reggaeton Meeting, Sylwester, Majówka na Sycylii….po drodze kilkadziesiąt imprez i warsztatów.


Kwiaty które powstają pod naszą opieką, nie przypominają innych roślin. BailaTON to nie kopia innych wydarzeń. Nie tworzymy produktów masowych, dla każdego. Nasze wydarzenie są wyjątkowe i różnorodne. Stawiamy na jakość, oryginalność, budowanie relacji

i kolekcjonowanie wspomnień. To nie tylko lekcje tańca czy imprezy. Skupiamy się na kreowaniu rzeczy innowacyjnych nieszablonowych, wyjątkowych, tak by Twoje życie też takie było. Wkładamy całe serce we wszystkie nasze inicjatywy i jesteśmy przekonani, że będziesz nimi zachwycony, spróbujesz?


Narazie zasialiśmy małą polanę, ale mamy smaka naprzepiękny ogród.

Powstało by przetrwać, pozostało by trwać.


6 wyświetleń0 komentarzy

Comments


bottom of page